spot_img

Historyczny sukces! Piast Gliwice mistrzem Polski

Gliwice to mistrzowskie miasto! Piast Gliwice wygrał ligowe zmagania i został mistrzem Polski.

Gdy kilka tygodni temu na naszym profilu na Facebooku, po kolejnych wygranych meczach Piasta, pisaliśmy, że gliwiczanie walczą o mistrzostwo kraju – wiele osób wyśmiewało te informacje. Dzisiaj okazało się, że walczył i wywalczył!

Gliwice świętują, bo w ostatnim ligowym meczu Piast pokonał Lecha Poznań i zdobył tytuł mistrza Polski. To pierwszy tak duży sukces zespołu z naszego miasta. Wcześniej Piast był wicemistrzem.

Trener Waldemar Fornalik świetnie poukładał zespół, który doskonale punktował. Gliwiczanie bez kompleksów pokonywali kolejnych rywali i dzisiaj mogą cieszyć się z mistrzostwa.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI