r e k l a m a


Icoone – nowoczesna technologia modelowania sylwetki

Zabieg Icoone jest nieinwazyjnym zabiegiem, dzięki któremu skutecznie można pozbyć się cellulitu, blizn czy też bruzd. Może być stosowany zarówno na ciało, jak i twarz. Jak działa i jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegu? Odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Czym jest Icoone laser?

Jest to rewolucyjne urządzenie do masażu próżniowego, którego działanie polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących posiadających rolki z licznymi mikrootworami. Podczas zabiegu głowice precyzyjnie i dogłębnie działają na każdy milimetr skóry, bez rozciągania ani uszkadzania.

Dla kogo przeznaczony jest Icoone?

Zabieg Icoone to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną bezboleśnie, szybko i bezinwazyjnie rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. Laser wykorzystywany jest między innymi w redukcji:

  • cellulitu,
  • miejscowej tkanki tłuszczowej,
  • obrzęków limfatycznych,
  • sztywności mięśni,
  • objawów starzenia się skóry.

Warto również dodać, że stosowanie lasera Icoone możliwe jest niezależnie od rodzaju, wieku oraz kondycji skóry.

Przebieg zabiegu

Zabieg zawsze rozpoczyna się od drenażu trwającego 20 minut skoncentrowanego na ogólnych potrzebach skóry, na przykład redukcji cellulitu. Następnie wykonuje się 10minutowy fokus na partie ciała wybrane przez pacjenta.

Skumulowane działanie technologii w jednym zabiegu pozwala zapewnić pacjentom długotrwałe efekty w modelowaniu oraz ujędrnianiu skóry, a także wspomaga pracę układu limfatycznego. W celu osiągnięcia najlepszych efektów powinno się wykonać sesję około 10 zabiegów Icoone. Dokładną ich ilość oraz częstotliwość ustala się podczas konsultacji z pacjentem, w zależności od oceny stanu skóry, wskazania obszaru zabiegowego oraz określenia pożądanych efektów terapii.

Przeciwwskazania

Nie każdy może wykonywać zabiegi Icoone. Przeciwwskazania do skorzystania z tego zabiegu są następujące:

  • choroby nowotworowe,
  • stany zapalne skóry,
  • karmienie piersią i ciąża,
  • infekcje wirusowe i bakteryjne na skórze.

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać lekkie podrażnienie oraz zauważyć zaczerwienienie skóry. W zdecydowanej większości przypadków objawy te ustępują w ciągu kilku godzin. Jeśli chodzi o zalecenia po poddaniu się działaniu lasera Icoone, nie ma ich wiele. Głównie należy pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów, co wspomoże usuwanie produktów przemiany materii.

 

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI