r e k l a m a

spot_imgspot_img

Idealne miejsce na wieczór kawalerski? Paintball

Poszukując sprawdzonych i nieszablonowych atrakcji, którymi urozmaicić można wieczór kawalerski, wiele osób decyduje się na zorganizowanie rozgrywki paintballowej. Ta aktywna forma spędzania wolnego czasu od wielu lat zyskuje swoich gorących zwolenników, gromadząc w wielu miejscach kraju grupy osób, które regularnie spotykają się ze sobą tocząc potyczki przy wykorzystaniu osprzętu na kulki wypełnione farbą.

Jest to rozrywka stosunkowo bezpieczna oraz niewymagająca zaangażowania większej ilości środków finansowych. Pozwolić może sobie na nią w zasadzie każdy, a jedyne ograniczenia mogą wiązać się z koniecznością dojazdu na wybrane przez uczestników pole gry. Co istotne – w chwili obecnej podmioty organizujące grę w paintball spotkać można w zasadzie na terenie całego kraju. Nie skupiają się one tylko wokół większych aglomeracji, dzięki czemu nie zachodzi potrzeba przebycia większych odległości w celu prowadzenia gry. Nie są to jednak jedyne zalety tej formy spędzania wolnego czasu.

Dlaczego warto grać w paintball? Podstawowe zasady gry

Do największych zalet gry w paintball zwykło zaliczać się proste zasady gry, które wytłumaczyć można każdemu w kilka minut. W swoim podstawowym wariancie paintball polega na rywalizacji ze sobą dwóch zespołów, których zadaniem jest zestrzelenie wszystkich przeciwników, zanim to samo zrobi przeciwna drużyna. Osoba, która została trafiona kulką z farbą schodzi z areny, czekając wraz z innymi zawodnikami na zakończenie rundy. Oczywiście – istnieją także inne warianty paintballa. Dla bardziej zaawansowanych graczy organizowane są rozgrywki, w których każdy z zespołów ma do wykonania określone zadanie, które może polegać na przykład na dotarciu do bazy przeciwnika i wykradnięciu z niej określonego przedmiotu. Często spotyka się także scenariusze, w których oba zespoły rywalizują o to, który z nich pierwszy zgarnie z pola gry flagę oraz przemieści ją do punktu startowego. Co istotne – możliwe jest także tworzenie własnych trybów gry i planów na rozgrywkę. Jedynym ogranicznikiem będą w takim wypadku uwarunkowania naturalne panujące w miejscu, w którym zdecydujemy się na przeprowadzenie rozgrywki.

Gdzie warto zorganizować rozgrywki paintballowe?

Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów, które zajmują się profesjonalną organizacją imprez i eventów, w tym także – organizacją gry w paintball. Oferują one pełny pakiet usług, dając możliwość zorganizowania rozgrywek w ramach wieczoru kawalerskiego, wyjazdu służbowego oraz innego rodzaju okazji do spotkać ze znajomymi. W zdecydowanej większości przypadków organizatorzy gry w paintball dysponują własnym sprzętem (maskami, kombinezonami i markerami), który wypożyczany jest uczestnikom. Płacą oni jedynie za samą organizację, a także za kulki z farbą, będące niezbędną amunicją. Skorzystanie z usług świadczonych przez firmy zajmujące się organizacją rozgrywek paintballowych wiąże się też z komfortem wyboru jednej z aren, które przygotowały one na cele swojej działalności. Coraz częściej są to także tereny zamknięte, pozwalające na rozgrywkę w deszczowej aurze lub w porze jesienno-zimowej.

Zainteresowany? Zobacz: https://www.paintball-zabrze.pl/wieczory-kawalerskie

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hania
Hania
4 lat temu

A może by tak pójść w inną stronę? Czy taki pokaz tańca- http://www.ateliegrupa.pl nie będzie ciekawszy?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI