Idźcie na kurs i obronicie się same

Rusza kolejny kurs samoobrony dla kobiet. Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet, a także przyswojenie przez nie użytecznych zachowań w przypadku zaistnienia zagrożenia.

W trakcie zajęć uczestniczki poznają różne techniki samoobrony oraz nauczą się w jaki sposób minimalizować skutki możliwego zagrożenia. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów posiadających stopnie mistrzowskie sztuk walk oraz uprawnienia do prowadzenia grupowych zajęć samoobrony.

Kurs prowadzony będzie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ul. Warszawskiej 35 w Gliwicach w okresie od 13 lutego do 3 kwietnia 2014 r. (w poniedziałki i w czwartki, w godzinach 19.30 – 21.30). Na zainteresowane panie czeka 150 miejsc. Zapisy na kurs prowadzone będą od dnia 5 lutego 2014 r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na konieczność zapoznania się z regulaminem zajęć oraz podpisania oświadczenia o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu, niezbędne jest osobiste zgłoszenie swojego uczestnictwa w kursie w Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b – pokój nr 107, w godzinach 7.30 – 15.30.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem pod numerem 32 301-97-53 lub poprzez e-mail: [email protected]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ines
ines
8 lat temu

Gdyby w naszym chorym państwie bardziej karało się zbrodniarzy, gwałcicieli itd., to kobiety nie musiałyby bronić się same. Uważam, że akcja fajna, ale gdyby zmieniło się prawo nie była by konieczna.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI