IKEA w Europie Centralnej

Pierwszy na Śląsku Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Europie Centralnej już otwarty.

Dobra wiadomość dla mieszkańców Gliwic i okolic zainteresowanych asortymentem znanego na całym świecie szwedzkiego producenta mebli i artykułów dekoracyjnych. W Europie Centralnej, wraz z ponownym otwarciem sklepów, pojawiła się możliwość bezpiecznego odbioru internetowych zakupów w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA. To pierwszy Punkt Odbioru Zamówień IKEA w województwie śląskim łączący zalety zakupów online z handlem tradycyjnym.

Punkt Odbioru Zamówień IKEA został zlokalizowany w parku handlowym, w sąsiedztwie sklepu Bel-Pol. Skorzystanie z jego usług jest bardzo proste. Klient, po wyborze produktów w sklepie internetowym, musi sprawdzić ich dostępność w sklepie IKEA przypisanym Punktowi Odbioru Zamówień (w tym przypadku jest to IKEA w Katowicach) i określić dogodny termin, by odebrać swoje zamówienie w Europie Centralnej. Niezależnie od liczby i wielkości zamówionych produktów cena dostawy jest stała i wynosi 29 zł.

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Europie Centralnej jest otwarty od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI