Ile zarabiają mieszkańcy Śląska?

W udzieleniu odpowiedzi na wyżej postawione pytanie mają pomóc prowadzone w styczniu i lutym tego roku badania zarobków mieszkańców województwa śląskiego.

Jej inicjatorzy – Regionalne Portale Pracy przyjrzą się wysokości pensji oraz czynnikom, które mają na nią bezpośredni wpływ. Na podstawie wyników powstanie raport w formie e-booka uzupełniony o komentarze ekspertów.
Uzyskane wyniki pozwolą na analizę wynagrodzenia Ślązaków w zależności od zawodu, branży, stażu pracy, wykształcenia, wieku czy płci.

– Powstały dzięki tej inicjatywie raport będzie źródłem aktualnej wiedzy na temat specyfiki śląskiego rynku pracy. Już w lutym będzie można go pobrać z naszego serwisu – wyjaśnia Gabriela Pyjas, Content Manager Regionalnych Portali Pracy.

Ankieta składa się z 23 krótkich pytań dotyczących profilu respondenta i firmy, w której obecnie pracuje, a także wysokości otrzymywanego wynagrodzenia, dodatkowych pakietów socjalnych oraz podwyżek i premii. W ramach badania Regionalne Portale Pracy zdecydowały się przekazać 1 zł na Fundację Iskierka (KRS: 0000248546), która aktywnie pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi na oddziałach katowickiej, chorzowskiej i zabrzańskiej onkologii oraz ich rodzinom.
Portal infogliwice.pl objął badanie patronatem medialnym.

Ankietę można znaleźć pod tym adresem.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI