r e k l a m a
spot_imgspot_img

Jak zmienić ogrzewanie na ekologiczne? Dowiesz się na Targach!

Targi Expobud to świetna okazja, by poznać najnowsze trendy dotyczące urządzania domu i nowoczesnego ogrzewania.

Na specjalnym stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach będzie można uzyskać informacje na temat ekologicznych systemów grzewczych, nowych metod walki ze smogiem i działań miasta Gliwice wpływających na poprawę jakości powietrza. Pojawi się też ogród pełen ciekawych roślin i eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.

Targi Expobud są obecne w Gliwicach od lat. Impreza przyciąga poszukiwaczy pomysłów na aranżację domu czy ogrodu i najnowszych trendów w branży budowlanej, a także specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą. Podczas dwudniowego wydarzenia będzie można również zapoznać się z ekologicznymi systemami grzewczymi i odnawialnymi źródłami energii, a przy specjalnym stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach uzyskać informacje na temat nowych metod walki ze smogiem i działań miasta Gliwice wpływających na poprawę jakości powietrza.

Targi będą się składały z trzech paneli tematycznych: dom, wnętrze, ogród. Obok hali głównej stanie kiermasz roślin, na którym będzie można kupić sadzonki krzewów, bylin, drzew, cebulki czy zioła. Nie zabraknie też różnego rodzaju miodów i domowych przetworów, degustacji i ciepłych przekąsek. Swoją ofertę zaprezentuje w sumie 80 wystawców, którzy chętnie udzielą porad.

Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i konkursów z nagrodami. Klub Flojamo przygotował dużo ciekawych i inspirujących zabaw dla najmłodszych – powstanie plac budowy, będzie też konkurs plastyczny oraz różne zabawy. Na każdego odwiedzającego targi będzie czekał odwiedzający kupon konkursowy, dzięki którym szczęśliwcy wygrają cenne nagrody. Przygotowano też konkursy dla wystawców.

14 edycja targów odbędzie się w weekend 15-16 września na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28. Pawilony będą otwarte w godz. od 10.00 do 17.00. Bezpłatny bilet wstępu można pobrać na stronie www.promocja-targi.pl.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI