spot_img


Jak znaleźć dobrą drukarnię internetową?

Choć tak wiele rzeczy digitalizujemy, automatyzujemy i przenosimy do sieci, drukarnie wciąż mają się dobrze – drukujemy zdjęcia, plakaty, ulotki, wizytówki, książki i inne materiały, które znacznie lepiej sprawdzają się nam w tradycyjnej formie. Dostępność drukarni internetowych jest dla wielu osób wybawieniem – szczególnie jeśli w ich okolicy nie ma firm wykonujących takie usługi. Jak więc szukać drukarni internetowej? Dlaczego warto z niej korzystać? Odpowiadamy w naszym artykule!

Dlaczego warto korzystać z drukarni internetowej?

Przede wszystkim drukarnia internetowa może być świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców – to właśnie w takich miejscach mogą zamówić wszelkie materiały reklamowe, takie jak katalogi, broszury, ulotki czy wizytówki. Dzięki temu, że wszystkie projekty można wysłać przez sieć, nie muszą udawać się do drukarni osobiście, co jest dużą oszczędnością czasu. Gotowe projekty często kurier przywozi pod nasze drzwi. Jeśli jednak chcemy odebrać je osobiście, często nie ma z tym żadnego problemu. Wystarczy zawęzić poszukiwania do naszej okolicy, na przykład wpisując: drukarnia Praga Południe.

Poza tym nie da się ukryć, że oprócz tego, że proces jest tak prosty i pozwala nam oszczędzić dużo czasu, mamy też naprawdę duży wpływ na cenę – możemy ustalić często dowolny nakład, dobieramy papier, okładkę i inne elementy wydruku tak, aby było to jak najlepiej przystosowane do naszych finansów. 

Proces zamówienia jest naprawdę prosty, najczęściej bowiem znajdujemy drukarnię, wgrywamy projekt na stronę/prosimy o wycenę projektu, ustalamy wszelkie parametry, opłacamy, wysyłamy, a gotowe wydruki są do nas wysyłane kurierem.

Dobra drukarnia online

Aby znaleźć dobrą drukarnię online, warto dokładnie ją prześwietlić. To oczywiste, że nie chcemy trafić na nieuczciwą firmę. Szczególnie kiedy składamy duże zlecenie. Wówczas warto sprawdzić drukarnię w rejestrach firm – jest to możliwe, gdy posiadamy jej NIP, REGON czy KRS. Oczywiście warto wyszukać też samą nazwę. Sprawdźmy również, czy miejsce to ma jakieś opinie użytkowników – jeśli nie na stronach do tego przeznaczonych, to na przykład na Facebooku. 

Przyjrzyjmy się też stronie internetowej – czy jest na niej portfolio i zrealizowane projekty? Jeżeli nie, to zapytaj o nie na przykład mailowo – to oczywiste, że chcesz wiedzieć, jak wyglądają wykonane usługi. 

Drukarnie online mogą świetnie się sprawdzić w biznesie podczas działań reklamowych. Warto prześledzić ich działalność i skorzystać z ich usług.

Tekst napisano we współpracy z drukarnią JKB Print.

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI