r e k l a m a


Jaką szczepionkę przyjmie premier Morawiecki?

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zarejestrował się na szczepienie przeciw koronawirusowi. „Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę jeśli tylko będzie tego chciał; rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej” – podkreślił szef rządu.

„Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika – 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest!” – poinformował premier na Facebooku. Do wpisu dołączył nagranie, na którym rejestruje się przez infolinię.

„Szczepionka – Astra Zeneca – już na mnie czeka. Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie” – dodał Morawiecki.

Premier zwrócił uwagę, że wiele osób pisało mu, że powinien zrobić to wcześniej. „Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie” – zaznaczył szef rządu.

Jak jednak podkreślił, najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu. „Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy” – dodał Morawiecki.

„Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę – jeśli tylko będzie tego chciał. Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej” – napisał szef rządu. (PAP)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI