r e k l a m a


Jamal ponownie w Gliwicach. Urodziny GTW

spot_img
r e k l a m a

Jamal często gra w Gliwicach, nic dziwnego, bo gliwiczanie tłumnie przychodzą na każdy koncert.

Tym razem zagra w ramach programu ALTERNATIVE NIGHT oraz z okazji 7 urodziny Stowarzyszenia „GTW”. Dariusz Opoka, prezes stowarzyszenia zapowiada, że dobrej zabawy na pewno nie zabraknie.

JAMAL – Historia Jamala rozpoczęła sie w 1999 roku, kiedy dwóch muzyków pochodzących z Radomia: Tomasz „Miód” Mioduszewski i Łukasz Borowiecki rozpoczęli współprace, tworząc głównie kawałki rapowe. W międzyczasie Miód założył specyficzna, kilkunastoosobowa ekipę Le Illjah, grająca muzykę z pogranicza reggae, ska, ragga, punk, a nawet hard core. Po wielu zagranych koncertach z tą formacja, Miód powrócił do intensywnej pracy przy projekcie Jamal. 18 czerwca 2005 nakładem tejże wytwórni ukazał sie debiutancki krążek Jamala „Rewolucje”, który spowodował ogromny wzrost popularności, głównie za sprawa singli „Policeman”, „Tubaka”, czy „Kiedyś będzie nas więcej”. Od niedawna zespół zrezygnował z sound systemow na rzecz grania tylko z żywym składem.

Slahbrat & Dżentelmenels – to gliwicki alians dwóch zespołów, angażujący jednocześnie na scenie dziesięciu muzyków. Grupa tworzy zgrabny koktajl, złożony z przeróżnych stylów i pozornie odległych od siebie fascynacji muzycznych – od hip-hopu po jazz, od funky po punk rocka, od ciężkich dubów po leciutkie reggae.

DJ TotentOn – będzie przed koncertem w trakcie i po rozgrzewać publiczność. Znany ze Wspólnego Mianownika oraz Beskrez.

Rock’a music club
15 kwietnia, godz. 19.00

INFORMACJE o BILETACH
25 zł w przedsprzedaży / 30 zł w dniu koncertu
do nabycia w:
– Kawiarenka IGLO
– Księgarnia CZAS
– Sklep GABBA (GCH, box nr 7)

www.gtwgliwice.pl

Patronat nad imprezą objął portal infogliwice.pl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI