spot_img


Jarek Kaszowski i Marco budują całoroczny obiekt sportowy. Pierwsza taka inwestycja w Europie

To niesamowita inwestycja sportowa! Stoją za nią: Jarosław Kaszowski – były kapitan Piasta Gliwice oraz założyciel akademii piłkarskiej TEAM oraz Marek Śliboda – właściciel Marco.

W gliwickiej dzielnicy Ligota Zabrska ruszyła budowa całorocznego obiektu sportowego Marco Football Center. Na plac budowy wjechał ciężki sprzęt i już widać pierwsze efekty sprawnej pracy ekipy budowlanej. – Ogromne emocje towarzyszą nam w tym momencie i z wielką radością opowiemy Wam więcej o naszym obiekcie – mówią inwestorzy.

Główną częścią inwestycji wartej 7,5 mln zł będzie pierwsza w Europie, piłkarska hala pneumatyczna połączona z wielofunkcyjnym budynkiem zaplecza.

– Nowoczesny obiekt piłkarski pozwoli wynieść rozwój lokalnego futbolu w nowy wymiar. Zarówno zawodowi piłkarze jak i amatorzy docenią najwyższej jakości sztuczną trawę, sportowe wyposażenie, a specjalistyczne zadaszenie pozwoli cieszyć się grą bez względu na warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia będzie także wspaniała atmosfera oraz pasja, która towarzyszy nam od samego początku. To właśnie z miłości do piłki nożnej oraz ogromnego zaangażowania w sprawy lokalnej społeczności zrodził się pomysł budowy Marco Football Center – mówią inwestorzy.

Rozwój i wsparcie młodych talentów są jednymi z najważniejszych celów przyświecających idei powstania MFC. – Chcemy zaszczepić pasję, zapał i konsekwencje w dążeniu do celu już od najmłodszych lat, dlatego właśnie sportowym partnerem Marco Football Center naszego przedsięwzięcia jest Akademia Piłkarska Team. Już niebawem mali podopieczni szkółki będą trenować na najnowocześniejszym obiekcie w regionie – mówią.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek Ziętkiewicz
Leszek Ziętkiewicz
1 rok temu

Popieram ta inwestycję i jestem bardzo ciekawy jej wyniku. Tak wiele brakuje nam obiektów czysto szkoleniowych i w końcu musimy gonić Europę w tym aspekcie! Kasza jest legendą Piasta jak słusznie zauważyliście i dlatego jestem przekonany, że to właśnie z tego budynku wyjdą nowe zastępy utalentowanych młodych Piastunek.

Tomek
Tomek
1 rok temu

Moze Jacek Koszowski wybuduje w Gliwicach nowy szpital, bo na prezydenta Gliwic nie ma co liczyć. To będzie bardziej potrzebne.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI