r e k l a m a
spot_imgspot_img

Jarmark na Rynku trwa. W weekend sporo atrakcji

Już w najbliższy weekend druga odsłona Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gliwicach.

Nie zabraknie muzyki oraz warsztatów. Wspólnie będzie można przygotować prezenty.

W sobotę (10 grudnia) na scenie zaprezentują się świetne folkowe zespoły. Usłyszymy (i zobaczymy!) Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Żywiecka, Grupę Folklorystyczną Dziady Żywieckie, zespoły Ligocianie i Mali Ligocianie oraz Koło Miłośników Śląskiej Pieśni.
W niedzielę (11 grudnia) zmienimy muzyczny klimat – Enerjazzer przeniesie nas do świata jazzu tradycyjnego, swingu i ragtime’u. Zagra też gospelowa formacja Soloster. W oba weekendowe popołudnia odbędą się także świąteczne warsztaty, podczas których własnoręcznie wykonamy bożonarodzeniowe prezenty dla całej rodziny.

Koncerty i warsztaty rozpoczną się o godz. 16.00 i potrwają do godz. 19.00. Jarmarkowe stoiska będą otwierane już o godz. 12.00, tak jak w pozostałe dni tygodnia.

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku potrwa do 23 grudnia. W każdy weekend zaplanowane są koncerty, warsztaty i inne atrakcje. Stoiska kupieckie są czynne przez cały tydzień między godz. 12.00 a 18.00. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gliwice. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI