spot_img

Jatomi wycofuje się z Polski. Kto przejmie siłownie i kluby fitness?

Wszystko wskazuje na to, że klub Jatomi fitness działający w centrum handlowym Forum zostanie przejęty przez inną sieć.

Główną przyczyną decyzji o wycofaniu sieci z polskiego rynku jest rosnąca konkurencja cenowa. – Starzejące się nieruchomości i związane z tym koszty stałe, oznaczają że firma nie jest w stanie sprostać wymaganiom finansowym przy jednoczesnym zachowaniu rentowności – mówi Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness Group.

Według portalu retailnet.pl: Obecnie Jatomi prowadzi negocjacje z zarządcami lokali i innymi operatorami fitness w sprawie przejęcia działalności, które – jak zapewnia – idą w dobrym kierunku. – Zarządcy nie mają obowiązku przystać na naszą propozycję przeniesienia dzierżawy na innego operatora, ale mamy nadzieję, że zgodzą się na nasze propozycje, dzięki czemu zapewnimy miejsca pracy i ofertę fitness w centrach handlowych – dodaje Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness Group.

Pod szyldem Jatomi działało 35 klubów w 19 polskich miastach. Marka ma przestać być aktywna w ciągu najbliższych trzech-czterech miesięcy.

Jak Wy oceniacie jakość usług oferowanych przez Jatomi?

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie było super! Tak, tanio nie było ale przynajmniej wyeliminowało to dużą część „koksów” i dresiarzy. Bogata oferta zajęć grupowych i innych.

  2. Jest drogo i obsługa była niemiła i jak dla mnie źle wyszkolona także dobrze, że się zamykają. Mam nadzieje, że przyjdzie tam ktoś lepszy.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI