r e k l a m a


Uderzył strażnika miejskiego. Trafi za kratki i zapłaci odszkodowanie

Zdarza się, że gliwiccy strażnicy miejscy są atakowani przez osoby , wobec których podejmują interwencje.

Czasem są to ataki słowne, a czasem dochodzi do rękoczynów. Taki przypadek miał miejsce w piątek. Podczas podejmowania interwencji została naruszona nietykalność cielesna jednego z naszych funkcjonariuszy. Przypadkowy przechodzień zaczął używać słów nieprzyzwoitych oraz utrudniał wykonywanie czynności patrolowi. Mężczyzna nie chciał okazać dokumentów, podczas próby ujęcia niespodziewanie zaatakował funkcjonariusza, czym doprowadził do naruszenia jego nietykalności cielesnej. Sprawą zajęła się policja.

Kilka dni temu zapadł wyrok w podobnej sprawie.

Zdarzenie miało miejsce kilka miesięcy temu. Funkcjonariusze podjęli interwencje wobec 30-letniego mężczyzny, który popełnił wykroczenie. Nagle sprawca zaatakował funkcjonariusza i uszkodził mu rękę. Decyzją sądu mężczyzna został ukarany 4 miesiącami pozbawienia wolności oraz musi wypłacić zadośćuczynienie finansowe w wysokości 5000 złotych za krzywdę wyrządzoną funkcjonariuszowi.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
6 lat temu

Kto uwierzy w takie bajeczki. Przypadkowy przechodzień nie chciał się wylegitymować i rzucił się na patrol. A może to strażnik próbował pokazać przypadkowemu przechodniowi kto tu rządzi? Z doświadczenia wiem, że strażnicy miejscy próbują się dowartościować i bardzo często bez powodu lubią przyłożyć bo wiedzą, że są bezkarni. Ile razy to pobili kobiety albo starców.

FranCześko z cyrk arena
FranCześko z cyrk arena
6 lat temu

500zł najniższa stawka, no ale można ją podciągnąć animacjami „ustaleń” „mundurowych”.
Jeśli strażników było dwóch to x2, bo liczą na głowę jeśli zechcą.

kinia
kinia
6 lat temu

FranCześko z cyrk arena – oooo!!!! nie umiemy zer policzyć?

Dariusz Brol
6 lat temu

Do straży miejskiej idą ci co do policji się nie dostali he he

Acab
Acab
3 lat temu
Reply to  Dariusz Brol

Albo POpłuczyny z POlicji czy ZOMO albo innego ORMO.

Miłosz Borek
6 lat temu

Straż miejska jest bardzo potrzebna

Paweł Gruca
6 lat temu

Darmo zjady

Wojciech Witczak
6 lat temu
Reply to  Paweł Gruca

Mistrz ortografii.

Paweł Gruca
6 lat temu
Reply to  Paweł Gruca

I co ?

PIOTR
PIOTR
6 lat temu

w dobie demokracji gdzie rzekomo istnieje wolność słowa większość młodych ludzi prowokuje słownie i wulgarnie obraża służby mundurowe . a gdy trafią na mundurowego który nie da sobie dmuchać w kaszę to zaraz zawiadamiają media jacy to oni są pokrzywdzeni….. policjanci za każdy wulgaryzm wymierzony w nich powinni karać i to surowo ,JEŻELI CHCEMY ŻEBY DO NAS ZWRACANO SIĘ Z SZACUNKIEM , OKAŻMY SZACUNEK INNYM

Arkadiusz Tomasik
6 lat temu

I policja i straz nie byla by tak traktowana gdyby sama troszke dala od siebie.

Zosia Łoś
6 lat temu

Ktoś kiedyś powiedział „odpady policyjne „.chętnie wlepią mandat z ogromną satysfakcją ale tam gdzie stoi grupa chuliganów to omijają szerokim łukiem. Uważam że to strata pieniędzy.

Mateusz Kow
6 lat temu

Dobrze świetna robota trzeba iść za ciosem to może w końcu to coś zlikwidują. Szkoda chłopa co poszedł siedzieć za tego pseudo funkcjonariusza oby szybko mu zleciała przerwa w życiorysie.

Grzeslaf Korski
6 lat temu

5tys? Ja zapłaciłem 1 tysiąc i przynajmniej na dom dziecko poszło. Niektórzy funkcjonariusze robią sobie z tego dodatkowe źródło dochodu.

tomo
tomo
5 lat temu

MIC DZIWNEGO PRZYLAŁ W GĘBĘ SŁUŻBIŚCIE FUNKCJONARIUSZOWI PUBLICZNEMU BYŁ TEN FUNKCJONARIUSZ AGRESYWNY WOBEC OBYWATELA STRAŻNIK I CZY POLICJANT JEST TAKIM SAMYM CZŁOWIEKIEM .

tomo
tomo
5 lat temu

każdy obywatel jest równy wobec prawa tak moim zdaniem tak powino być nie ma równych ludzi wobec prawa równi i równiejsi

tomo
tomo
5 lat temu

DUPA ANDRZEJ JEST WOLNOŚĆ SŁOWA W POLSCE PO 89ROKU MAMY USTRÓJ DEMOKRATYCZNY WOLNY KRAJ JEST WOLNOŚĆ WYZNANIA I POGLĄDÓW JEST U NAS

tomo
tomo
5 lat temu

dupa DUDA ANDRZEJ jest wolność słowa jest DEMOKRACJA U NAS

tomo
tomo
5 lat temu

DUPA ANDRZEJ JEST WOLNOŚĆ SŁOWA W POLSCE MAMY DEMOKRACJE W KRAJU MAMY USTRÓJ DEMOKRATYCZNY NIE USTRÓJ TOTALITARNY PANUJE OBECNIE W POLSCE NIE SĄ LATA 80

Acab
Acab
3 lat temu

Szkoda że za słabo go walnął. Strażnicy miejscy nie zasługują nawet na to żeby ich kulawy pies osikał.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI