spot_img

Już działają bezpłatne, samoobsługowe stacje naprawy rowerów

W Gliwicach pojawiło się 5 nowych samoobsługowych stacji naprawy rowerów wyposażonych w niezbędne narzędzia ułatwiające przeprowadzenie pilnego serwisu lub przeglądu.

Stacje zostały zamontowane na wnioski mieszkańców i radnych. Sfinansowało je Miasto Gliwice. Miłośnicy rowerowych przejażdżek zyskali kolejne przydatne rozwiązanie – miasto zainwestowało w pięć samoobsługowych stacji naprawy rowerów.

Każda została wyposażona w zestaw podstawowych narzędzi, m.in. wkrętak krzyżowy, wkrętak płaski, wkrętak TORX T25, klucz nastawny, klucz płaski 8×10 mm, klucz płaski 13×15 mm, zestaw imbusów w rękojeści 2-8 mm, łyżki do opon i pompkę z adapterem do wszystkich zaworów. Przy każdej stacji znajdują się stojaki na rowery. Stacje pojawiły się na placu Inwalidów Wojennych, przy wejściu do parku Chopina (od al. Przyjaźni), przy placu zabaw przy ul. Horsta Bienka, przy Radiostacji oraz na alei Sikornik (obok siłowni pod chmurką). Inwestycja kosztowała 23,6 tys. zł. brutto.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Z wykonaniem i sprzętem dobrej jakości maksymalnie jest to warte 10 tys, złotych. Co się stało z całą resztą? Frankiewicz dobrze zamiata kasę pod stołek. Tak jak kosztorys siłowi pod chmurką, ceny z innej planety!

    • uważaj na słowa bo już kilku beknęło w Gliwicach za takie bezpodstawne oskarżenia- poczytaj o sprawie Dubarek kontra Frankiewicz i następnym razem się zastanów co piszesz

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI