r e k l a m a


Już wiemy ilu pieszych ukarano wczoraj mandatami

Wczoraj gliwiccy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Piesi”. Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa „niechronionych” uczestników ruchu drogowego.

W ramach kampanii „Idź – Jedź – Żyj – Rok Pieszego 2014” gliwiccy policjanci przeprowadzili lokalne działania pod kryptonimem „Piesi”.

W trakcie trwania zapowiedzianej wcześniej akcji mundurowi ujawnili łącznie 53 wykroczenia. W 38 przypadkach wobec niezdyscyplinowanych pieszych zastosowano postępowanie mandatowe, w 15 zakończyło się to pouczeniem.

Policjanci nałożyli także 4 mandaty karne na kierujących pojazdami, którzy powodowali zagrożenia wobec pieszych. W kilkugodzinnych działaniach udział wzięło 12 policjantów WRD. Policjanci zapowiadają kolejne akcje.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
janusz
janusz
10 lat temu

brawo

qqqqqqqqqq
qqqqqqqqqq
10 lat temu

Przede wszystkim karać kierujących pojazdami bo to oni powodują największe zagrożenie,przez te chu** (chodź to mało powiedziane)ginie najwięcej pieszych na drogach…!Na zachodzie piesi są święci i nikomu to nie przeszkadza,a przede wszystkim jest bezpieczniej na drogach,i miasta bardziej przyjazne ludziom…!

ssss
ssss
10 lat temu

w gliwicach akurat nawjiekszym zagrozeniem a kierowcy ktorzy wymuszaja pierwszenstwo na pieszych ktorzy juz znajduja sie na pasach, wyprzedazaja na pasach, nie zatrzymuja sie by ustapic pieszemu, jezdza z nadmierna predkoscia w okolicach szkol i przejsc dla pieszych – z tym powinno sie zrobic porządek .

ssss
ssss
10 lat temu

przede wszystkim powinno sie wziąc w Gliwicach za kierowców, gdyz panuje tutaj niezdrowe i niebezpieczne przekonanie ze kierowca jest krolem. Nie zatrzymuja sie by przepuscic pieszego nawet gdy ten pokona już pół drogi na pasach, nie zwalniaja przed przejsciami dla pieszych ani w okolicach gdziemoga pojawic sie piesi (np szkoly), wielkrotnie bylem tez swiadkiem wyprzedzania na pasach – to jest eweidentne stwarzanie zagrozenia.

maniu
maniu
10 lat temu

ale wy wszyscy pieprzycie 🙂 są idioci za kółkiem i są idioci piesi. Idiota kierowca nie przepuści, wyprzedzi lub przyspieszy na pasach. Idiota pieszy myśli że jest świętą krową którą widać z daleka i włazi na pasy nie patrząc czy coś jedzie. TYLKO kto przeżyje w tym zderzeniu idiotów?? ja wole poczekać i żyć niż wbiec na pasy bo mam „pierwszeństwo”.
🙂

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI