r e k l a m a


Kajetan Gornig i Nowy Ratusz postawili na Kuczyńską-Budkę

Kajetan Gornig i jego środowisko „Nowy Ratusz” postawili na Katarzynę Kuczyńską-Budkę w drugiej turze wyborów prezydenta Gliwic.

Według nich to kandydatka, która daje nadzieję na dialog i współpracę, a także wprowadzenie zmian, jakie sygnalizowali w programie wyborczym.

Oświadczenie: „Nowy Ratusz – My, społecznicy, radni dzielnicowi, a także nowo wybrani radni rady miasta, nie mamy zamiaru angażować się w bieżącą politykę krajową.
Nie chcemy rywalizować z partiami politycznymi, a co za tym idzie nie zamierzamy opowiadać się za żadną z partii politycznych.
Interesują nas Gliwice, nasze ukochane miasto, któremu zamierzamy poświęcać naszą aktywność w samorządzie.
Nasza apolityczna postawa nie zwalnia nas jednak z aktywnego i odpowiedzialnego udziału w nadchodzących wyborach na urząd prezydenta Gliwic.
Stoimy przed koniecznością wyboru kandydata, rokującego nadzieję na dialog z mieszkańcami, stałą współpracę z naszymi przedstawicielami oraz wprowadzenie w Gliwicach zmian, które sygnalizowaliśmy w naszym programie wyborczym.
Dlatego dziś wskazujemy Katarzynę Kuczyńską Budkę, gliwiczankę, która zobowiązała się do realizacji naszych postulatów i utrzymywania bieżącego kontaktu ze społecznością dzielnic”.

W pierwszej turze Katarzyna Kuczyńska-Budka cieszyła się poparciem 38% wyborców, a Kajetan Gornig zdobył blisko 10% głosów. Jego poparcie jest więc istotne. To jasny sygnał dla jego wyborców na kogo powinni oddać głos 21 kwietnia.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ann
Ann
1 miesiąc temu

Biznes to biznes, powiedział Kajetan.
Wcześniej pakt z Moszyńskim wspieranym przez PiS, który był u władzy,
teraz pakt z PO z Budką, który jest u władzy.
Ile ci zapłacili lub obiecali?
W sprawach malwersacji szpitala w Mysłowicach zarzuty wycofane?
I nie mów, że leży ci na sercu dobro Gliwic, bo jesteś zwykłym koniunkturalistą.

KoKo CH
KoKo CH
1 miesiąc temu

Panie Kajetanie – nic nowego – to wszystko już było. Miałem małą, ale miałem nadzieję że Pan będzie /w końcu/ tworzył nową jakość. Ale jak zwykle było to jedynie tworzenie wrażenia.
Nihil Novi Sub Sole…

Last edited 1 miesiąc temu by KoKo CH

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI