Kamery nagrały podejrzanego o kradzież samochodu. Rozpoznajesz go?

Gliwicka policja opublikowała wizerunek podejrzanego o kradzież samochodu. I tym razem prosi internautów o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny.

21 września br. około godziny 5.30 przy ul. Saturna na osiedlu Kopernika w Gliwicach dokonano kradzieży samochodu osobowego marki Ford Focus (kolor niebieski metalik, wersja hatchback). Monitoring znajdujący się w miejscu zdarzenia zarejestrował wizerunek osoby mogącej być sprawcą kradzieży. Mężczyzna zarejestrowany przez kamerę jest dość charakterystycznie ubrany. Być może są osoby, które go rozpoznają lub posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie.

Sprawę prowadzi Wydział d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, tel. 32 336 91 59, 32 336 92 30, e-mail: [email protected]
44-387191

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
utylizator
utylizator
6 lat temu

Jakość zdjęć z monitoringów jest zbyt marna. Może by tak chwilowo zawiesić , fotografowanie Marsa ,Księżyca i innych planet a skupić się na ziemi. Lepsze efekty tu , będzie można wykorzystać w kosmosie.

22
22
6 lat temu

Wydaliśmy na ten monitoring 18 tysięcy złotych. Chociaż ile naprawdę to kosztowało wie prezes naszej wspólnoty. Faktury nikt nie widział.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI