r e k l a m a


Kąpielisko Leśne będzie otwarte. Ceny biletów

Kąpielisko Leśne na Koperniku powinno ruszyć 21 czerwca. Do dyspozycji kąpiących są baseny o różnej wielkości oraz brodzik kąpielowy dla najmłodszych wraz z placem zabaw. Kąpielisko Leśne w Gliwicach jest idealnym miejscem dla dzieci – bezpiecznym (wodne zabawy odbywają się pod nadzorem RWR) i pełnym atrakcji.

W sezonie letnim w basenach dostępne są dmuchane atrakcje wodne i zjeżdżalnia wodna o długości 73 metrów. Kąpielisko Leśne w Gliwicach posiada aż 4 boiska do siatkówki plażowej. Na terenie kompleksu basenowego znajdują się przebieralnie, natryski, punkt sanitartny oraz toalety. Przy kąpielisku leśnym znajdują się dwa parkingi oraz kryta pływalnia Olimpijczyk. Obiekt ma zostać w tym roku udostępniony mieszkańcom pod koniec czerwca.Uwaga! Największy basen zostanie udostępniony około 5 lipca. Do tego czasu bilet normalny będzie kosztować 15 zł,a ulgowy 7,5 zł. Później 20 i 10 zł.

info: UM Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Beton
Beton
1 miesiąc temu

20 zł za wstęp na to badziewie, to jak plucie klientom w twarz. Niestety, duża część Gliwiczan nie ma alternatywy i pewnie będzie karmić monopolistę.

Kolik
Kolik
1 miesiąc temu
Reply to  Beton

Zawsze możesz wyjechać na Bermudy

Marek
Marek
1 miesiąc temu

Mam nadzieję że potrafili w końcu przykleić odpadające płytki przy tym zacnym basenie

Gerard
Gerard
1 miesiąc temu

Dymam ich i to kąpielisko,same wczasy za granicą mi wystarczą

Alojz
Alojz
1 miesiąc temu
Reply to  Gerard

Dymają Ciebie/ nas bo to teren miejski (choćby i dzierzawiony), płacimy tu podatki i powinien służyć nam. Tymczasem trzeba jeździć do Rybnika, Katowic, Bytomia, Rudy itd.

Lukasz
Lukasz
1 miesiąc temu

Miejskie, kapielisko, przecież to jest niepoważne! Wejście z 3-4 osobową rodziną to 50-70 PLN! Nieważne czy chcesz wejść na godzinę czy 10 godzin. To samo jest na zasranych Pławniowicach czy Czechowicach, ceny jak z hiszpańskich kurortów a do zaoferowania mają tyle co kot napłakał!

gość
gość
1 miesiąc temu

Szkoda, że nie wołają za wstęp 100zł szybciej by się wzbogacili.

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

Porównajmy. Wstęp na kryty basen w Knurowie przy zakupie karnetu 7.50 zł. Woda w basenie ciepła dzakuzi gorące, prysznice woda gorąca.
Komielisko miejskie leśne wstęp 20 zł.
Mieszkamy w wyjatkowo bogatym mieście, a zarządzający kąpielisko em i basenami magistrat nie chce wzorem innych miast dotowac przyjemności mieszkańcom ?

Raddas
Raddas
1 miesiąc temu
Reply to  Andrzej

Na cały dzień 7,5?

Danus
Danus
1 miesiąc temu

A baseny na Mewy jak zawsze będą zamknięte w wakacje?
czy coś się zmieni

Krzysztof
Krzysztof
1 miesiąc temu

Gliwice to śmieciowe miasto odkąd rządził Frankiewicz i następni po nim śmieci drogie basen drogi gówno nieprzyjemności w Gliwicach mieszkam tu już prawie 60 lat ale takiego burdelu to nie było

Rafał
Rafał
25 dni temu
Reply to  Krzysztof

Frankiewicz, Neuman ,Budka, to jeden kit nic nie robią dla tego miasta Frankiewicz się nachapał w Gliwicach, to teraz pojechał do Warszawy czego się spodziewać jak, to pobratymcy Rudego.

Last edited 25 dni temu by Rafał
Babcia
Babcia
1 miesiąc temu

Oburzające .. żeby tak bogate miasto jak Gliwice ,któremu wpłacamy swoje podatki dla mieszkańców Gliwic nie mogło za minimalną opłatą wstęp udostępniać ile razy pójdzie się na ten basen dla bogaczy wstęp + lody a przecież wakacje się rozpoczynają dzieci chcą się kąpać i cieszyć .
Na ile wejść wystarczy tej Babci aby pójść z wnukami ?
Dlaczego nie można dzielić …płacąc 20 zl musze siedzieć cały dzień aby wykorzystać ten bilet przy tak rosnących cenach .

loker
loker
1 miesiąc temu

Gdzie qwa parking dla samochodow, Jak chcecie zarabiać kasę, jak nie ma parkingu?!
Tu jest przyszłość!!!!

slam
slam
1 miesiąc temu

nie lu bi ę lew a ckich minimalistycznych Gliwic

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI