spot_img


Kąpielisko Leśne do wydzierżawienia. Minimalny czynsz to 1250 zł miesięcznie

Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach ogłosił przetarg na dzierżawę Kąpieliska Leśnego w Gliwicach.

Kąpielisko Leśna zna chyba każdy gliwiczanin. Wkrótce obiekt znów będzie miał prywatnego dzierżawcę. To on będzie musiał zapewnić funkcjonowanie obiektu. W dokumentach określono, że minimalny, miesięczny czynsz za wydzierżawienie Kąpieliska to 1250 złotych.

Teren obiektu jest ogrodzony i ma powierzchnię około 11,65 ha. Znajdują się tam m.in. brodzik dla dzieci o wymiarach 60 x 45 m, dwa baseny o głębokości do 1,2 m o wymiarach 45 x 60 i 80 x 80 m, basen dla pływających o głębokości do 4 m o wymiarach 50 x 100 m, zjeżdżalnia wodna o długości 73 m z niezależną hamownią, średnica rury ok. 1 m, 4 boiska do siatkówki plażowej, toalety – 3 budynki, punkt gastronomiczny stały zlokalizowany pod tarasem ratowników, teren do prowadzenia paintballa. Za to wszystko dzierżawca zapłaci minimum 1250 zł brutto za miesiąc. Te środki przelewane będą na konto MZUK.

Zgodnie z założeniami, Kąpielisko Leśne czynne będzie w sezonie co najmniej w godzinach od 10:00 do 19:00 siedem dni w tygodniu. Sezon będzie trwał co najmniej od 1 lipca do 31 sierpnia każdego roku. Poza sezonem Kąpielisko będzie nieodpłatnie pełniło rolę obiektu spacerowo – rekreacyjnego, z wyłączeniem kąpieli. Na Kąpielisku jednocześnie może przebywać nie więcej niż 13,5 tys. osób.

MZUK chce wydzierżawić „Leśne” na 10 lat.
fot. Marcin Baranowski / Mosquidron

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI