Karo Glazer z Gliwic wzięła na warsztat hit „Oddziału Zamkniętego”

Czy „Party” Oddziału Zamkniętego powróci na listy przebojów?

Po niespełna 40 latach od premiery, „PARTY”, jedna z najbardziej popularnych piosenek z albumu Oddziału Zamkniętego, wraca w zupełnie nowej odsłonie. Utwór na warsztat wzięła utytułowana wokalistka i producentka muzyczna KARO Glazer.

“Zróbmy więc prywatkę jakiej nie przeżył nikt” z tym przesłaniem nad piosenką pracuje kolektyw producencki RED Music, na którego czele stoi Karolina Glazer „KARO”. To pionierski projekt na polskim rynku muzycznym. Prace nad produkcją zbliżają się do końca, a sam utwór to nowoczesny i trendsetterski powiew świeżości, skierowany do młodego pokolenia. 

„Spacerując warszawskim Powiślem, w jednym z klubów usłyszałam tę piosenkę. Wtedy pomyślałam, że należy się jej drugie życie” – mówi KARO, „Spotkałam się z założycielami Oddziału Zamkniętego i udało się! Uzyskałam ich zgodę i zaprosiłam do współpracy przy nowej wersji „PARTY” – dodaje KARO.

Współczesna wersja połączy slap housowe brzmienie z barwą syntezatorów, charakterystycznych dla utworów z tamtych lat. „PARTY” to taneczny kawałek, który obecny zapewne będzie na prywatkach, w klubach oraz rozgłośniach radiowych. Producenci zaprosili do współpracy nad nową wersją piosenki Krzysztofa Jaryczewskiego oraz Wojciecha Pogorzelskiego, założycieli Oddziału Zamkniętego. Zaproszenie przyjął, Krzysztof Jaryczewski, którego można zobaczyć i usłyszeć w odświeżonej wersji „Prywatki”.

Posłuchaj fragmentu – kliknij.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI