spot_img

Kawiarenka Zdrowia: tym razem o aktywności fizycznej w każdym wieku

13 listopada w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II (naprzeciw gliwickiej katedry) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach popularnego miejskiego cyklu Kawiarenka Zdrowia. Początek – godz. 17.00. Wstęp wolny!

Tematem przewodnim będzie rola aktywności fizycznej w każdym wieku. Prelekcję wygłosi Mateusz Cisło, terapeuta manualny. O oprawę muzyczną spotkania zadba Bernadeta Kowalska z gościnnym udziałem Krzysztofa Wierzchowskiego. Na koniec uczestnicy mogą też tradycyjnie liczyć na zdrowy poczęstunek.

Organizatorem Kawiarenki Zdrowia jest Miasto Gliwice.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI