spot_img

Kibice Piasta mogą jechać autobusem za darmo

Przypominamy, że kibice posiadający karnety i bilety na mecze mistrza Polski – Piasta Gliwice w dniu meczu mogą bezpłatnie podróżować komunikacją miejską Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Wyłącznie kibice Niebiesko-Czerwonych mogą korzystać z komunikacji miejskiej w dniach meczowych na trzy godziny przed i dwie po meczu organizowanym przy ul. Okrzei w Gliwicach. Dotyczy to zarówno linii autobusowych, jak i tramwajowych oraz trolejbusowych.

Do przejazdów komunikacją miejską uprawniają karnety na rundę jesienną i na sezon 2019/20 – w obu przypadkach dodatkowo wymagany jest wydruk papierowy z systemu biletowego, a także bilety na mecz zakupione w przedsprzedaży lub w kasie przed meczem.

Dzięki współpracy Piasta z Zarządem Transportu Metropolitalnego, kibice mogą bezpłatnie dotrzeć na najbliższe spotkanie. W sobotę 30 listopada Niebiesko-Czerwoni zmierzą się na Stadionie Miejskim w Gliwicach ze Śląskiem Wrocław. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:30. W pobliże stadionu będzie można dojeżdżać m.in. autobusami nr A4, 6, 57, 59, 80, 156, 187, 194, 250, 259, 617, 676, 840, 850.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI