r e k l a m a


Kibice Piasta mogą jechać autobusem za darmo

Przypominamy, że kibice posiadający karnety i bilety na mecze mistrza Polski – Piasta Gliwice w dniu meczu mogą bezpłatnie podróżować komunikacją miejską Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Wyłącznie kibice Niebiesko-Czerwonych mogą korzystać z komunikacji miejskiej w dniach meczowych na trzy godziny przed i dwie po meczu organizowanym przy ul. Okrzei w Gliwicach. Dotyczy to zarówno linii autobusowych, jak i tramwajowych oraz trolejbusowych.

Do przejazdów komunikacją miejską uprawniają karnety na rundę jesienną i na sezon 2019/20 – w obu przypadkach dodatkowo wymagany jest wydruk papierowy z systemu biletowego, a także bilety na mecz zakupione w przedsprzedaży lub w kasie przed meczem.

Dzięki współpracy Piasta z Zarządem Transportu Metropolitalnego, kibice mogą bezpłatnie dotrzeć na najbliższe spotkanie. W sobotę 30 listopada Niebiesko-Czerwoni zmierzą się na Stadionie Miejskim w Gliwicach ze Śląskiem Wrocław. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:30. W pobliże stadionu będzie można dojeżdżać m.in. autobusami nr A4, 6, 57, 59, 80, 156, 187, 194, 250, 259, 617, 676, 840, 850.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI