r e k l a m a


Kibice wracają na stadion Piasta. Jakie będą zasady?

Mecz Piast Gliwice – Wisła Kraków odbędzie się 16 maja z udziałem widzów. 28 kwietnia przedstawiciele rządu poinformowali, że kibice wrócą na stadiony od połowy maja. Mecze piłkarskie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym odbędą się z ograniczonym udziałem publiczności, a na trybunach stadionu będzie można zająć maksymalnie 25 proc. miejsc. Dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu, przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące regulaminu i nabycia biletów.

Ostatni mecz sezonu Piasta Gliwice przeciwko Wiśle Kraków, rozgrywany przy Okrzei 20, odbędzie się z udziałem kibiców. Widzowie będą mogli zająć do 25 proc. miejsc z sektorów udostępnionych dla publiczności zgodnie z zasadą – co czwarte miejsce w rzędach naprzemiennie, bez wyjątków dla członków rodziny i osób wspólnie zamieszkujących. Ze względu na wymogi sanitarne związane z COVID-19, Klub został zmuszony do zamknięcia części powierzchni na stadionie i wyznaczenia ograniczonych stref dostępu.

Informacje dla posiadaczy karnetów na sezon 2020/21
W pierwszej kolejności prawo wstępu na mecz uzyskają dotychczasowi karnetowicze. Posiadacze karnetów całosezonowych powinni zalogować się w internetowym systemie biletowym klubu w poniedziałek (3 maja), pomiędzy godziną 17:00 a godz. 23:59 w niedzielę (10 maja) i pobrać bilet ze wskazaniem nowego miejsca na stadionie. Wydrukowany bilet oraz dokument tożsamości należy posiadać przy sobie podczas wejścia na stadion i podczas pobytu na obiekcie.

Karnetowicze Piasta Gliwice, posiadający abonament ważny w sezonie 2020/21, otrzymują darmowy bilet wstępu na wydarzenie po:
– zalogowaniu się w systemie biletowym klubu na stronie bilety.piast-gliwice.eu,
– wybraniu z listy wydarzenia – 30. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy (Piast Gliwice – Wisła Kraków),
– wybraniu dostępnego miejsca (miejsca na dotychczasowym karnecie straciły ważność),
– nabyciu biletu za 0 zł,
– pobraniu i wydrukowaniu biletu.

Na stadion przychodzimy z wydrukowanym biletem i dokumentem tożsamości (wymóg konieczny). Udostępnienie wejściówek na #PIAWIS dla karnetowiczów zostanie uruchomione 3 maja, po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała i potrwa przez tydzień.

Sprzedaż pozostałej liczby miejsc nie zarezerwowanych przez karnetowiczów ruszy od poniedziałku, 11 maja. Prawo ich nabycia mają kibice, którzy w 2020 roku byli na meczach Piasta i ich dane są w systemie sprzedażowym. Koszt biletów wynosi: ulgowy 30 zł i normalny 40 zł – na wszystkie sektory. Wejściówki będzie można nabyć tylko przez system biletowy klubu.

Obecnie obowiązujące przepisy prawa, związane z COVID-19, wykluczają sprzedaż w kasach. Prosimy zatem o samodzielne wydrukowanie biletu. W razie pojawienia się trudności lub problemów technicznych związanych z wydrukowaniem biletu, do dyspozycji kibiców będzie punkt informacyjny przed stadionem, który będzie otwarty do piątku 14 maja od godziny 10:00 do 16:00.

Informujemy, że podczas meczu Piast – Wisła:
– Obowiązuje bezwzględny nakaz zajmowania wyznaczonego miejsca.
– Obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa podczas poruszania się po obiekcie, aż do momentu zajęcia wyznaczonego miejsca.
– Obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk przy wejściu na stadion.
– Obowiązuje bezwzględny nakaz zachowania dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia.
– Obowiązuje bezwzględny nakaz stosowania się do komunikatów spikera oraz poleceń służb informacyjnych i porządkowych.
– Klub nie gwarantuje miejsc parkingowych karnetowiczom, ponieważ wokół stadionu wyznaczono strefy z ograniczonym dostępem, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
– Podczas imprezy masowej punkty gastronomiczne będą zamknięte.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI