spot_img

Kierowcy dostosowali się do znaków i udało się posprzątać ulicę

Ul. Tuwima posprzątana. Kierowcy zgodnie z ustawionym oznakowaniem i informacją o niepozostawianiu samochodów w wyznaczonym dniu tygodnia usunęli swoje pojazdy.

Dzięki temu firma sprzątająca mogła dokładnie pozamiatać całą szerokość jezdni. Pracownicy Zarządu Dróg Miejskich wraz z wykonawcami odpowiedzialnymi za sprzątanie w mieście mają nadzieję, że kolejne miejsce, w którym pojawi się znak zakazu zatrzymywania wraz z określonym na zawieszonej pod nim terminem wyłączenia z parkowania, będzie respektowany także w inny dzielnicach.

– Mieszkańcom ul. Tuwima dziękujemy – mówi ZDM.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI