r e k l a m a
spot_imgspot_img

Kilkaset bezpłatnych wejściówek do wszystkich atrakcji Europy Centralnej

Ferie w Europie Centralnej to gwarancja najlepszej zabawy – 7 dni w tygodniu i podczas każdej pogody! Największe na Śląsku centrum rozrywki przygotowało dla wszystkich rodzin specjalną ofertę i wielkie otwarcie. Już 26 lutego pierwsi goście przekroczą próg niepowtarzalnego Funzeum – największego w Polsce obiektu edukacyjno-rozrywkowego z multimedialnymi instalacjami inspirowanymi magią światła i kolorów.

Tylu różnych atrakcji w jednym miejscu nie ma nigdzie indziej! To właśnie w Europie Centralnej można zobaczyć największą w Polsce makietę kolejową. Już tylko do końca lutego na odwiedzających Kolejkowo czeka jeszcze coś bardzo wyjątkowego i słodkiego – piernikowe miasto pachnące czekoladą i korzennymi przyprawami. Odwiedzając Europę Centralną, warto też spotkać się oko w oko z egzotycznymi zwierzętami prezentowanymi na wystawie akwarystyczno-terrarystycznej zorganizowanej przez SilesiaExotic. Zobaczyć najbardziej jadowitego pająka, a te mniej groźne potrzymać nawet na ręku – takie emocje tylko na wyjątkowej ekspozycji, na której znajduje się także największy na świecie skorpion. Zawiedzeni wizytą nie będą również miłośnicy klocków Lego. W ponad stu gablotach podziwiać można znane budowle, słynne postaci i bohaterowie bajek. Podczas ferii w znajdującej się na terenie wystawy „Alei Gwiazd” pojawi się kolejna figura z klocków – piłkarz Łukasz Piszczek. Na odwiedzjących czeka też stanowisko, na którym można samemu zbudować własną konstrukcję Lego.

Europa Centralna to także centrum aktywnej rozrywki. W jedynym w Gliwicach parku trampolin oraz sprzętu gimnastycznego House of Air, na powierzchni 3000 m², ekstremalne emocje czekają zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Podczas tegorocznych ferii House of Air zaprasza na Sportowe Warsztaty HOA dzieci powyżej 6. roku życia, w ramach których – pod opieką animatorów – będą mieć nieograniczony dostęp do atrakcji na terenie parku oraz wezmą udział w szeregu gier, zabaw oraz zajęć sportowych. Szczegóły: houseofair.pl

Driftujące gokarty? W Europie Centralnej to możliwe! Tor Crazy Carts jest przeznaczony dla elektrycznych gokartów, które imitują jazdę w poślizgu. Wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach i z udziałem instruktora, który podpowiada, jak właściwie poprowadzić pojazd.

W kalendarzu warto też zapisać sobie datę 26 lutego! Tego dnia zaplanowano wielkie otwarcie Funzeum. Przy użyciu nowoczesnych technologii stworzono ponad 50 multimedialnych instalacji edukacyjno-rozrywkowych bazujących na grze światła, kolorów i optycznych złudzeń. To największa tego typu ekspozycja w Polsce – zlokalizowana na prawie 4000 m². W Europie Centralnej klienci będą mogli zagrać na mierzącym prawie 12 m pianinie podłogowym, odwiedzić fluorescencyjny las, kryształową komnatę, pokój nieskończoności czy spacerować wśród gigantycznych kwiatów.

Mając taki wybór, nie sposób się nudzić! Wszystkie atrakcje znajdujące się na terenie Europy Centralnej są czynne 7 dni w tygodniu. Aby umożliwić odwiedzającym skorzystanie z wybranych propozycji, centrum przygotowało dodatkową niespodziankę. Wystarczy w dniach 11-18 lutego zrobić zakupy za minimum 100 złotych (maksymalnie na dwóch paragonach), aby odebrać bezpłatną podwójną wejściówkę. W akcji biorą udział: Kolejkowo, Funzeum, House of Air, wystawa pająków, SilesiaExotic, Crazy Carts, wystawa Lego.

Wizytę w jednym z takich miejsc można połączyć z rodzinnym obiadem czy wypadem na deser i obowiązkowe lody. Przypominamy, że ze wszystkich atrakcji oraz dostępnej w Europie Centralnej oferty gastronomicznej rodziny mogą także skorzystać, realizując bon turystyczny. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na https://europacentralna.eu/rozrywka.


Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI