Kolejne legalne malowanie ściany

Trzecia ściana w ramach tegorocznej edycji programu „Pomalujmy Gliwice na Sportowo” zostanie pomalowana na Osiedlu Obrońców Pokoju.

Ścianą jednego z garaży grafficiarze zajmą się 25 sierpnia między godz. 10 a 18. Projekt wspiera Samorząd Miasta Gliwice oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Obrońców Pokoju. – Od 2011 roku w ramach naszej akcji zostało odnowionych osiem ścian w różnych częściach naszego miasta – mówi Piotr Górecki ze stowarzyszenia GTW. – Mamy nadzieję, że mieszkańcom podobają się nasze dzieła. Chcemy pokazać, że można malować na murach rzeczy ciekawe i interesujące – dodaje Górecki.

Łącznie w Gliwicach pomalowano już kilka ścian m.in. w Sośnicy, na Trynku oraz woprówkę nad jeziorem w Czechowicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cliper
cliper
9 lat temu

obserwuje graffiti w naszym mieście już od dawna-nawet kilka z nich utrwaliłem.są ładne,kolorowe-jak wiekszość i co najważniejsze-nie wszystkie dotyczą klubów sportowych-choć tych dotyczących naszego Piasta jest zdecydowanie mniej niż tych które przedstawiają klub naszych sąsiadów za miedzy..i są w naszym miescie!na dodatek jakiś bandzior zamalował fajne graffiti na ścianie garażu przy wlocie na DK z toszeckiej w szobiszowicach!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI