spot_img


Kolejne osoby pomogą kierowcom w obsłudze PIAPów

Wsparcie dla korzystających z parkometrów zaproponowała Śląska Sieć Metropolitalna, operator Strefy Płatnego Parkowania w Gliwicach.

Przez najbliższy miesiąc sześć osób będzie dyżurować w najbardziej newralgicznych miejscach Strefy, by pomagać w sytuacjach problemowych. Jak zapewnia Mariusz Kopeć, rzecznik Śląskiej Sieci Metropolitalnej – rozwiązanie takie skierowane jest dla osób, które nie miały jeszcze okazji do zapoznania się z działaniem parkometrów, pozwoli również wspierać kierowców, gdy napotkają jakiekolwiek problemy z obsługą urządzeń pobierających opłaty.
Pomocy udzielają również osoby kontrolujące dokonywanie opłat za parkowanie. W jednym i drugim przypadku każdy z pracowników wyposażony jest w charakterystyczne kamizelki oznaczone znakiem graficznym Strefy Płatnego Parkowania, tak, by nie było problemu z identyfikacją.

Płatny system parkowania w centrum Gliwic zaczął obowiązywać od 3 sierpnia. Do tej pory znalezienie w środku dnia miejsca postojowego w centrum Gliwic było nie lada wyzwaniem. Aby zaparkować samochód, załatwić sprawę i odjechać, potrzeba było zwykle sporo czasu i cierpliwości. Teraz się to zmieniło. Po wprowadzeniu SPP widać pierwsze efekty – jest dużo wolnych miejsc postojowych.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aal
aal
7 lat temu

oj, będą biedaki obrywać od pieniaczy za niedziałające parkomaty…

popo
popo
7 lat temu

plotki głoszą że niedługo będzie przydzielona jedna osoba do każdego parkomatu…

Leopold
Leopold
7 lat temu

Ciekawe czy będą informować, że przy braku oznakowania poziomego opłata pobierana jest bezprawnie.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI