spot_img

Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych

Poszkodowany przechodził na oznakowanym przejściu. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do kolejnego wypadku z udziałem pieszego doszło w poniedziałek około godziny 21.00 przy ul. Wrocławskiej w Gliwicach.

43-latek kierujący volkswagenem polo, jadąc od ul. Nowy Świat w kierunku Konarskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 65-latka. Pokrzywdzony z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Na szczęście życiu rannego nie zagraża niebezpieczeństwo – mężczyzna ma złamaną rękę oraz jest potłuczony. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny KMP Gliwice.

– Musimy pamiętać, że rutyna, pośpiech i skłonność do ryzyka kierowców to główne przyczyny aż 98 procent wypadków drogowych, w tym na przejściach dla pieszych – informuje policja.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI