Kolejny dzień poszukiwań zaginionego 39-latka

Kilkudziesięciu policjantów, policyjne drony, przewodnicy z psami tropiącymi, strażacy, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, strażacy ochotnicy oraz cywile biorą udział w poszukiwaniach zaginionego 39-letniego mieszkańca Knurowa.

Sławomir Kosek był ostatnio widziany przy ulicy Robotniczej w Rybniku. Wszystkie osoby, które wiedzą coś w sprawie zaginionego, proszone są o kontakt z policją.

Dzisiaj, od godzin porannych prowadzone są intensywne poszukiwania za 39-latkiem, który zaginął wieczorem 22 czerwca. Sławomir Kosek był ostatnio widziany przy ulicy Robotniczej, w rybnickiej dzielnicy Kamień. Do działań włączyło się kilkudziesięciu policjantów z rybnickiego i gliwickiego garnizonu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Stróżów prawa wspierają strażacy zawodowi i ochotniczy z różnych jednostek województwa śląskiego, w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Łącznie teren przeczesuje blisko dwustu mundurowych.

Zobacz też: Zaginął Sławomir Kosek – rysopis i zdjęcia

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc mundurowym, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów – 47 85 90 500.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI