Kolejny sklep Aldi w Gliwicach

W środę, 6 września, o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzył kolejny sklep ALDI w Gliwicach, który zlokalizowany jest przy ulicy Gwarków 27. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje – 25% na odzież i obuwie oraz wręczanie bonów na kolejne zakupy. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. 

Na odwiedzających sklep ALDI w Gliwicach czekają atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mieli okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w ALDI.

Natomiast każdy klient, który w tygodniu otwarcia sklepu w Gliwicach zrobi zakupy za 100 zł otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy.

– Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces i potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Gliwicach znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów  – mówi Marek Ostrówka, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce. 

Sklep w Gliwicach przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. 

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
17 dni temu

w końcu, nareszcie powstał ten obiekt kultu, miejsce wyznawców, mój Buk!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI