r e k l a m a


Koncert w Spichlerzu z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu

30 kwietnia o godzinie 20.00 w murach Spichlerza rozpocznie się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu, na który zapraszamy serdecznie wraz z gwiazdą tego wieczoru – zespołem JUST JAZZ oraz Śląskim Jazz Clubem – Stowarzyszenie Muzyczne.

JUST JAZZ jest kwintetem grającym klasyczny, swingujący i melodyjny jazz. Ich celem jest powrót do grania muzyki Ery Swingu w małych składach i zachowanie jej w żywej formie. Poprzez grę, chcą bawić i edukować, docierając w ten sposób do ludzi w każdym wieku przybliżając im muzykę z tej epoki.

Założycielem grupy jest trębacz Władysław Grochot, który zaprosił do współpracy znakomitego pianistę Wojtka Groborza, perkusistę Wiesława Jamioła, oraz kontrabasistę młodej generacji Piotra Południaka. Jako ostatni do zespołu dołączył puzonista Janusz Nowak (Chudziutki czyli Jego Mizerność).

„Wszystkich zainteresowanych zarezerwowaniem stolika na to wydarzenie zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 607 150 701 w godzinach pracy restauracji” – zachęca Spichlerz.

„Jako współorganizator dysponujemy ograniczoną ilością miejsc, dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili!” – informuje restauracja.

Potwierdzeniem rezerwacji stolika jest jej opłacenie. Kwota rezerwacji – 95 zł / osobę, jest w całości do wykorzystania w naszej restauracji w dniu koncertu.

Spichlerz Gliwice
ul. Wiejska 16b
44-121 Gliwice
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI