Konkurs dla najlepszych dzielnicowych. Wyróżniony policjant z Łabęd

Wśród zwycięzców wojewódzkich eliminacji XIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” znalazł się asp. sztab. Krzysztof Tacka z Komisariatu IV Policji w Gliwicach (Łabędy), który kolejny raz stanął na podium.

Został uznany za najlepszego w kategorii kierowników dzielnicowych w województwie śląskim. To nie przypadek, gdyż już w 2019 roku zdobył miejsce na podium w Finale Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2019”. W zawodach uczestniczyli zarówno dzielnicowi, jak i ich kierownicy.

W ubiegłym tygodniu ponad 60 kierowników rewirów dzielnicowych rywalizowało w testach z zakresu wiedzy policyjnej, prawa, analizy merytorycznej służbowej dokumentacji oraz pierwszej pomocy. Oczywiście, zakres tematyczny zadań uwzględniał obszar służby dzielnicowego oraz kierowania rewirem dzielnicowym przez przełożonego. Funkcjonariusze konkurowali także w strzelectwie. Ta część konkursu wymagała od mundurowych nie tylko celności, ale również odpowiedniego zachowania przed i po zakończeniu strzelania.

Najlepszym dzielnicowym został st. sierż. Sebastian Chojnacki z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
17 dni temu

Najlepszy jest Rudy z Pszczyńskiej wraz z poprzedniczką z dzielnicy Bojków. Siebie warci a nawet sami ze sobą rywalizują w głupocie. Oczywiście rzesza jest im podobna

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI