Kreatywne zajęcia i planszówki w Forum. Przyjdź i baw się

W najbliższą sobotę (23 lutego) w gliwickim CH FORUM dzieci poeksperymentują oraz przygotują sobie efektowne maski karnawałową zabawę.

Początek bezpłatnych, ogólnodostępnych zajęć 
o godz. 11:00.
To kolejna odsłona nowego cyklu zajęć kreatywnych, który CH FORUM adresuje do dzieci w wieku 
5-12 lat. Podobnie jak w ubiegłym miesiącu, również w lutym maluchy mogą liczyć na superatrakcje, które są połączeniem twórczej zabawy i edukacji.

Uczestnicy mogą wybrać dowolny profil zajęć: popularnonaukowy (godz. 11:00, 13:00 i 15:00) lub plastyczny (godz. 12:0, 14:00, 16:00).

W programie pierwszego z nich są magiczne eksperymenty. Podczas doświadczeń uczestnicy odkryją, że chemia jest trochę magiczna, a magia chemiczna. Będą mięli okazję z wody wyczarować sok i coca-colę, nadmuchać balon bez pomocy ust oraz odczytać magiczne niewidzialne pismo.

W części plastycznej CH FORUM przypomni, że trwa karnawał. Z tej okazji każde dziecko będzie mogło na zajęciach wykonać karnawałową maskę. Brokat, kolorowe piórka, odrobina wyobraźni i niezwykła maska będzie gotowa.

Miejscem zajęć będzie lokal Scena FORUM (I p. okolice Martes Sport). Zajęcia nie wymagają wcześniejszych zapisów, jednakże z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc warto przyjść wcześniej.

PIĄTEK Z PLANSZÓWKAMI – WERSJA DLA STARSZYCH

Dobra wiadomość dla fanów planszówek. W lutym CH FORUM dedykuje im piątkowe popołudnia 
i wieczory. Dzieci przy stole spotkały się w ubiegły piątek, a teraz przyjdzie pora na dorosłych. Przeznaczony dla nich piątkowy wieczór z grami planszowymi odbędzie się 22 lutego, w godz. 18:00 – 22:00.
Wszelkie atrakcje dla graczy centrum zapewnia wraz z ekipą Silesia on Board. Gracze będą mieć do wyboru ok. 200 różnego rodzaju gier planszowych i karcianych, w tym najnowsze hity i znane bestsellery. Udział jest bezpłatny.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI