r e k l a m a

spot_imgspot_img

Książka elektroniczna? W gliwickiej bibliotece będzie 6000 tytułów

W związku z Międzynarodowym Tygodniem Książki Elektronicznej w dniach od 1 do 14 marca 2017 roku zwiększona zostanie ilość dostępnych tytułów w bazie ibuk.libra.pl z 2482 do około 6000 tytułów.

Najwięcej tytułów przybędzie w kategorii „literatura piękna” i „literatura faktu”.

Każdy czytelnik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach może uzyskać dostęp do wszystkich tych tytułów w bardzo prostu sposób. Osoby zainteresowane korzystaniem z wirtualnej czytelni prosimy o zgłoszenie się po PIN do filii MBP lub wypełnienie formularza na stronie internetowej www.biblioteka.gliwice.pl (zakładka ZBIORY – IBUK).

Po założeniu konta myIBUK czytelnik może pracować w dowolny sposób z tekstem książki, może tworzyć zakładki, notatki, wirtualną półkę ulubionych tytułów, bibliografię itp. Aplikacja umożliwia logowanie się za pośrednictwem konta Facebook oraz Google, a także udostępnianie notatek i fragmentów innym użytkownikom tych serwisów.

Bogactwo i różnorodność tytułów oferowanych książek elektronicznych z pewnością zachęci wielu miłośników mobilnego czytania. Szczególnie zapraszamy do skorzystania z IBUKa studentów, ponieważ oprócz wspomnianej literatury dostępne są również podręczniki akademickie, m. in. z kategorii nauk ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych i informatyki.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI