spot_img

Ktoś ukradł drzewo ze skweru w Gliwicach

Trwają poszukiwania sprawców, którzy w nieznanych na razie okolicznościach ukradli drzewo.

Buk purpurowy – forma zwisła, został wykopany przez złodziei ze skweru przy ul. Poniatowskiego.
Drzewo posadzone zostało w 2011 r. przez Zarząd Dróg Miejskich było wówczas okazałą, kilkuletnią rośliną.

Wszelkie informacje związane ze sprawą można przekazywać do ZDM lub policji.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI