spot_img

Ktoś wjechał na rośliny. ZDM zawiadamia policję

Nowy tydzień otwieramy nowymi dewastacjami. Tym razem zniszczone zostały paliki wspierające nasadzone w ubiegłym roku drzewa przy ul. Berbeckiego i rozjeżdżona kołami samochodu zieleń przy ul. Dworcowej.

„Zniszczono jałowiec sabiński, krwawnik i miskanty – rośliny, które pojawiły się tu w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego. Tego typu zdarzenia, wymuszają decyzję o ustawieniu słupków, które zabezpieczą nasadzenia” – informuje ZDM Gliwice.

„Oba te zdarzenia zgłoszone zostaną policji. W miejscu znajduje się monitoring” – zapewnia ZDM.

„To kolejna ze spraw w tym miesiącu, którą oddajemy w ręce organów ścigania. Kilkanaście dni temu przekazaliśmy policji zgłoszenie o kradzieży kilkudziesięciu palików przy nowo nasadzonych drzewach przy ul. Wałbrzyskiej i ul. Pionierów” – kończy Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. dewastacja to jest na dwóch Placach Patelnia w centrum Gliwic, dworzec od strony tzw. Zwycięstwa oraz Piastów.

    Winni gdzie Oni są?

    Drzewka uschnięte w donicach i bez nad DTŚ, winni kto?

    Wonfery z kupy gruzu czy kloce betonowe na ulic, winni?

    Winny to może być Ocet w Polsce.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI