Lady Pank, Kombii, Anna Wyszkoni, Grzegorz Hyży – oni wystąpią w Gliwicach

W Gliwicach będzie się działo – muzyczne uderzenie rozpocznie się 1 czerwca imprezą z okazji Dnia Dziecka.

Później w mieście zaparkuje najprawdziwszy imprezowy autobus, a Noc Świętojańska upłynie w rytmie popu i rocka. Lato pożegnamy 1 września pod gwiazdami.

PARK CHOPINA
1 czerwca, godz. 17.30

Z okazji Dnia Dziecka na scenie w pobliżu Palmiarni wystąpią ulubieńcy młodzieży – Jeremi i Artur Sikorscy oraz Weronika Juszczak.

PLAC KRAKOWSKI
6 czerwca, godz. 19.30

Na dachu Red Bull Tour Busa zaśpiewa wschodząca gwiazda electropopu, Natalia Nykiel. Impreza odbędzie się dzięki 1 230 waszym internetowym głosom. Brawo wy!

30 czerwca
Noc Świętojańska w rytmie najlepszej muzyki? Wystąpią Grzegorz Hyży, Anna Wyszkoni i Lady Pank. To będzie najkrótsza i zarazem najbardziej intensywna noc w roku. Nie może was zabraknąć!

1 września, godz. 18.00
Podobno każdy powód do świętowania jest dobry, nawet… koniec wakacji! Lato pożegnamy z Krzysztofem Zalewskim, LemONem i Kombii.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RASZO
RASZO
5 lat temu

„W Gliwicach będzie się działo – muzyczne uderzenie rozpocznie się 1 czerwca imprezą z okazji Dnia Dziecka.

Później w mieście zaparkuje najprawdziwszy imprezowy autobus, a Noc Świętojańska upłynie w rytmie popu i rocka. Lato pożegnamy 1 września pod gwiazdami.”
„30 czerwca
Noc Świętojańska w rytmie najlepszej muzyki? Wystąpią Grzegorz Hyży, Anna Wyszkoni i Lady Pank. To będzie najkrótsza i zarazem najbardziej intensywna noc w roku. Nie może was zabraknąć!”

Kurcze i to wszystko na moim podwórku? Nic, tylko dziękować 🙂 Dobrze wiedzieć, gdzie owe imprezy są. Plac Krakowski, czy lotnisko? No chyba, że moje podwórko – to trawę skoszę 🙂

Sceptyk
Sceptyk
5 lat temu

Ale noc świętojańska – ta najdłuższa noc w roku, jak piszą w artykule – jest 21-22 czerwca…

Wilczek
Wilczek
5 lat temu

Rzeczywiście, Noc Świętojańska przypada tydzień wcześniej, mniej więcej. Ale to i tak obojętne, bo taka noc powinna upłynąć w rytmie muzyki folkowej, a nie popu i rocka. Chyba się komuś klimaty pomieszały.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI