r e k l a m a


Łowcy.B wystąpią w Gliwicach. Pieniądze spełnią marzenie chorego 5-latka

11 stycznia, w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach charytatywnie wystąpi kabaret Łowcy.B.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na spełnianie marzenia 5-letniego Mikołaja, podopiecznych katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

11 stycznia o godz. 19.00 w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach wystąpi kabaret Łowcy.B, który w ten sposób chce pomóc w spełnieniu marzenia 5-letniego Mikołaja, podopiecznego katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Mieszkający w Czechowicach-Dziedzicach chłopiec bardzo pragnie dostać duże czerwone autko, którym sam mógłby kierować oraz chciałby przenieść się do Krainy Zabawek.

– Spełnione marzenia pomoże Mikołajowi w walce z chorobą i sprawi, że kolejne dni, choć wciąż pełne wyzwań, będą dla niego łatwiejsze, bardziej kolorowe i pełne radości, której tak bardzo potrzebuje – mówi Magdalena Gołąbek, wolontariuszka katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Charytatywny występ kabaretu Łowcy.B odbędzie się 11 stycznia o godz. 19.00 w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej 85. Bilet można kupić na stronie Bilet24.pl w cenie 32 złotych lub w dniu wydarzenia w CKS MROWISKO za 35 zł.
Bilety: tutaj

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI