r e k l a m a


Łowił ryby, bo miał dosyć siedzenia w mieszkaniu. Interweniowała straż miejska

– Podczas kontroli parku im. Powstańców Śląskich w Łabędach zauważyliśmy wędkującego mężczyznę, który nic nie robił sobie z obowiązujących zakazów – relacjonują strażnicy miejscy.

Mieszkaniec Zabrza tłumaczył się w następujący sposób: „mam już serdecznie dość siedzenia w swoim mieszkaniu” i wbrew zakazom postanowił dzień spędzić rekreacyjnie na łowieniu ryb. Mężczyzna został ostrzeżony i poinformowany o obowiązujących ograniczeniach wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. – Przypominamy, że to nie jest czas na rekreacyjne wycieczki – mówią strażnicy.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
4 lat temu

To jest chore, skoro był sam, to nikomu nie zagrażał i od nikogo nie mógł się zarazić.

Artur
Artur
4 lat temu

I teraz nasuwa się pytanie co jest bardziej niebezpieczne 15 osób w sklepie na 200 metrach kwadratowych czy chłop siedzący sam nad wodą? Lub w 20 hektarowym lesie?

art
art
4 lat temu

I po co nam ta SM…rozwiązać darmozjadów na amen…Zawszę są tam gdzie nie trzeba!!!! Jak ich widzę to zawsze oko mnie swędzi i drapie się środkowym palcem w ich kierunku 🙂

Stan
Stan
4 lat temu

I to jest sprawiedliwe? Kaczyński po cmentarzu łazi z całą ochroną za naszą kasę ,kiedy ludzie wyjdą na ulicę?

Darek
Darek
4 lat temu

W sklepie można być w ciągu dnia tysiąc razy 🙂 .

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI