Zarządzał Areną Gliwice, teraz został wiceprezesem Legii Warszawa

Marcin Herra został wiceprezesem Legii Warszawa. Przez ostatnie lata zarządzał Areną Gliwice.

Od 29 marca 2019 Marcin Herra był prezesem spółki Arena Operator. To firma powiązana z Radanem Tadeusza Wesołowskiego. Teraz okazuje się, że Herra zmienia pracę i zostaje wiceprezesem będącej w głębokim kryzysie Legii Warszawa.

Wczoraj nastąpiły zmiany w zarządzie stołecznego klubu. Prezesem pozostał Dariusz Mioduski, a wiceprezesami Marcin Herra, który będzie odpowiedzialny za cały obszar organizacyjny, komercyjny, komunikacyjny klubu oraz Jarosław Jurczak jako wiceprezes ds. finansowych i prawnych.

– Do zarządu klubu dołącza Marcin Herra, który posiada bogate doświadczenie w skutecznym działaniu w trudnych i złożonych przedsięwzięciach sportowych, organizacyjnych oraz biznesowych. Marcin Herra będzie pełnił funkcje wiceprezesa zarządzającego – mówi Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa.

4 marca Marcin Herra przedstawi plan działań na najbliższy okres w obszarach, za które odpowiada.

Wcześniej Herra był m.in. prezesem spółki PL.2012 odpowiedzialnej za publiczne przygotowania do piłkarskiego Euro 2012. Pracował też przy przygotowaniu i organizację mistrzostw Europy w piłce ręcznej w 2016 roku.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Herrę w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI