Marcin Wyrostek zagra w GTM

Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza 11 kwietnia 2011 w poniedziałek o godz. 19.00 – scena GTM przy Nowym Świecie na koncert Marcina Wyrostka – Coloriage.

Marcin Wyrostek – młody, zdolny, wykształcony. Laureat niezliczonej ilości konkursów i festiwali. Wirtuoz akordeonu, znany i ceniony od jakiegoś czasu w branży muzycznej, stał się ulubieńcem wszystkich Polaków po zwycięstwie w drugiej edycji programu „Mam Talent”.

Ten sukces pozwolił mu na szerszą promocję własnych projektów solistycznych i zespołowych. Obecnie wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach – wydz. instrumentalny oraz wydz. jazzu i muzyki rozrywkowej, a także wykładowca Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu. Współzałożyciel projektów: Tango CORAZON Quintet oraz COLORIAGE.

Na stałe współpracuje z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Śląskim Kwintetem Akordeonowym, Joanną Słowińską oraz zespołem Farfarello.

„Magia del Tango” – to debiutancka płyta zespołu Tango Corazon, która pokryła się ZŁOTEM już w pierwszym miesiącu sprzedaży, a obecnie posiada status POTRÓJNEJ PLATYNY! W styczniu 2010 r., w notowaniach sprzedaży w Polsce płyta zajęła pierwsze miejsce i utrzymywała się na tej pozycji niezmiennie przez 2 miesiące, album otrzymał też nominacje do „Fryderyków 2010” w dwóch kategoriach.

BILETY:
– I miejsca: 45 zł
– II miejsca: 35 zł

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI