r e k l a m a
spot_imgspot_img

Mariusz Śpiewok nie przyszedł na dwie debaty kandydatów na prezydenta

We wtorek w Gliwicach odbyły się dwie debaty kandydatów na prezydenta Gliwic. Wyłącznie Mariusz Śpiewok nie wziął udziału w żadnej z nich. Internauci oceniają to jako lekceważenie wyborców.

Pierwsza debata dotyczyła osób z niepełnosprawnościami oraz instytucji, które działają na ich rzecz. W debacie nie wziął udziału rybniczanin Mariusz Śpiewok (Koalicja dla Gliwic Z. Frankiewicza) oraz Marcin Glowienka (Konfederacja).

Na spotkaniu z przedstawicielami wielu organizacji pojawili się: Katarzyna Kuczyńska-Budka (Koalicja Obywatelska), Łukasz Chmielewski (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Kajetan Gornig (Nowy Ratusz).

Portal infogliwice.pl jako jedyny prowadził transmisję na żywo z tego wydarzenia.

Wieczorem odbyła się w Gliwicach druga debata. Tym razem zorganizowały ją organizacje skupiające przedsiębiorców. Poruszano wiele tematów – nie tylko związanych ze współpracą samorządu z biznesem. Tym razem na debacie znów nie pojawił się Mariusz Śpiewok. W komentarzach na Facebooku internauci oceniają zachowanie Śpiewoka jako lekceważenie wyborców.

Zainteresowanie spotkaniem było bardzo duże, a sala w Cechu rzemiosł różnych wypełniła się niemal po brzegi. Z tego wydarzenia również prowadziliśmy transmisję na żywo, którą można oglądać na naszym Facebooku.

DSC
Puste miejsce, które zarezerwowano dla Mariusza Śpiewoka

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
29 dni temu

Tak pewnie się czuje? A może już spakowany

Patryk
Patryk
28 dni temu

A przyszłej prezydent/przyszłemu prezydentowi stawiamy zadanie rozliczenia wyników kontroli NIK zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami.

Jadzia
Jadzia
28 dni temu

I bardzo dobrze. Poziom debaty był żenujący.

Herman
Herman
26 dni temu

Śpiewaku, czy ci nie żal? Śpiewaku wracaj do …….

Anna
Anna
17 dni temu

Śpiewok przegrasz te wybory, bo lekceważysz młodych ludzi i ich potrzeby. Żłobki niepubliczne pozdrawiają.

darrr
darrr
16 dni temu

„Piękne foto” 😉

KoKo CH
KoKo CH
15 dni temu

Może miał „0” do powiedzenia. To była okropna kandydatura człowieka bez jakichkolwiek dokonań czy sukcesów. Może są ale… Nie znam jego dorobku zawodowego – wiem że jedynie był wymiennym pomiędzy wolnymi miastami członkiem zarządu spółek miejskich chyba we Wrocławiu. A u nas – kontrowersje ze światłami w Parku Chrobrego

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI