spot_img

Masz bilet miesięczny na przejazdy autobusem? Przeczytaj

Zarząd KZK GOP podjął decyzję o przedłużeniu ważności papierowych biletów miesięcznych. Wszystkie bilety miesięczne obowiązujące w maju ważne są do 10 czerwca br.

Pasażerowie, którzy podróżować będą na podstawie biletów o przedłużonym czasie obowiązywania powinni mieć potwierdzenie złożenia wniosku o kartę ŚKUP.

KZK GOP podjął decyzję o wycofaniu biletów papierowych okresowych i zastąpieniu ich kartą ŚKUP. W związku z tym, w ciągu najbliższych kilku miesięcy tradycyjne bilety będą powoli wycofywane na rzecz elektronicznej formy płatności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Bilet miesięczny który trzeba odbijać w autobusie (o ile się nie mylę tak jest)…
    Porażka…
    Ale przecież jakoś trzeba napędzić „klientów” dla „rewelacyjnego” rozwiązania ŚKUP.

  2. Dokładnie wpakowali tyle kasy i nikt z tego nie chciał korzystań więc sobie wymyślili.
    Tylko jak Babcia i dziadek w wieku 60 lat będą w stanie obsługiwać takie nowinki techniczne

  3. wiadomo ze chodzi o kase, z tym ,ze jest to dobre rozwiazanie dla roznych instytucji do sledzenia tras przejazdu polaczkow w autobusach kzkgop

  4. To jest chore aby 2 godziny stać za kartą do odbioru ?? Zwycięstwa 2 gdzie pokój 45 ktoś musi za to odpowiedzieć finansowo to są kpiny gdzie jest nasz prezydent miasta aby nas Gliwic za tak traktowano

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI