r e k l a m a


Mistrzowie parkowania. Kto wygra tytuł?

Straż miejska regularnie przystane tytuł „Miszcza” parkowania. – Tym razem przedstawiamy Wam kandydatów, którzy oficjalnie „miszczami” już są, ale teraz mają szansę zostać „najlepszymi” w 2022 r. – informuje straż miejska.

– Wybieramy „Miszcza parkowania” 2022 roku. Kandydaci, których ponownie prezentujemy wygrali już konkurs w poszczególnych miesiącach. Który z nich okaże się według Was „wybitny”? Jesteśmy ciekawi jak zagłosujecie – mówią strażnicy.

– „Miszcz” parkowania: to człowiek przewyższający innych brakiem wyobraźni, kiedy wyjeżdża na miasto drżą wszystkie znaki zakazu, niedościgniony w sprawianiu kłopotliwych niespodzianek innym uczestnikom ruchu, naśladowanie go szkodzi zawartości portfela, uznany przez innych za wzór wygodnictwa – informuje straż miejska.
n

n

n

n

n

n

n
Głosować można na Facebook straży miejskiej z Gliwic.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

Strażaki Miejskiej niech w końcu wpadną na ulicę Olchową, tak jest ona w Gliwicach, niedaleko Rybnickiej. Może za 20x wpadną…elDorado mandatowe tam czeka bo prośby czy upomnienia tam są zbędne. Po co otwierać bramę, skoro można stanąć na ulicy/chodniku i mieć przestrzeń dla siebie… Państwową więc za darmo 😀

Covid
Covid
1 rok temu

cały czas tam jest „parKing” a wy SM sobie pokaz robi zamiast wykonywać swoją służbę zgodnie z normami społecznymi, moralnymi i wg.regulaminu

IMG_20230130_140044.jpg
Largo
Largo
1 rok temu

Zapraszam na skrzyżowanie Mewy i Bekasa. Koło boiska szkolnego. Zawsze zastawiony chodnik.

Covid
Covid
1 rok temu
Reply to  Largo

możliwe że z drugiej strony stoją lepiej 😀

IMG_20230131_140320.jpg

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI