r e k l a m a


Miuosh zagra w Gliwicach. Koncert w Forum

Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach przygotowuje wyjątkowy wieczór muzyczny dla swoich klientów. Ekskluzywny koncert „Badam, Badam. Live for Life” to nie tylko unikatowe wydarzenie muzyczne, ale także akcja charytatywna na rzecz Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej w Gliwicach.

Na scenie gliwickiego FORUM, w niedzielę 24 września o godzinie 19:30, zobaczymy popularnego śląskiego rapera – Miuosha. Artysta, znany ze współpracy z takimi gwiazdami jak Katarzyna Nosowska, Kwiat Jabłoni, Smolik czy Zespół Śląsk, zagra wyjątkowy, jedyny taki koncert, który będzie dostępny wyłącznie dla klientów FORUM.

Aby zdobyć limitowane zaproszenie na ten niepowtarzalny występ, wystarczy do 23 września dokonać zakupów w CH FORUM na kwotę minimum 250 zł oraz wpłacić symboliczne 20 zł w formie „cegiełki” do specjalnej skarbonki umieszczonej w punkcie informacyjnym FORUM. Dochód ze skarbonki oraz część zysków z koncertu zostaną przekazane na potrzeby Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej w Gliwicach.

Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania, dlatego warto już zadbać o swoje limitowane wejściówki. To nie tylko niepowtarzalna okazja do posłuchania Miuosha na żywo, w zamkniętym w niedzielę centrum handlowym, ale także możliwość wsparcia szczytnego celu.

Zapraszamy do FORUM na niezapomniany wieczór pełen muzyki – baw się razem z nami i wspieraj walkę z nowotworami!

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI