r e k l a m a


Młyn rezygnuje z biletów. Strefa kibica pod stadionem!

Przez brak opinii policji mecz Piasta z Widzewem nie został zakwalifikowany jako impreza masowa.

O sprawie pisaliśmy już kilka dni temu. Na stadion przy Okrzei będzie mogło wejść zatem zaledwie 999 kibiców. Nie oznacza to jednak, że fani gliwickiej drużyny nie będą dopingowali swoich piłkarzy. Stowarzyszenie Kibiców Piasta Gliwice podjęło ostateczną decyzję, w sprawie sobotniego spotkania rozgrywanego w ramach Pucharu Polski. W związku z ograniczeniem liczby widzów do 999, SKPG rezygnuje z przyznanej puli 300 biletów do „młyna”, by wzamian zorganizować strefę kibica pod stadionem.

– Zorganizowany będzie grill, dostępne będzie piwo, a emocje meczowe przeżywać będziemy wspólnie pod wystawionym tego dnia telebimem. Co oczywiste, nie zabraknie również dopingu, a tylko od nas zależy, czy będzie on na tyle słyszalny, by pomóc w awansie piłkarzom Piasta – czytamy w komunikacie stowarzyszenia kibiców.

Wstęp do strefy jest darmowy, natomiast będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na oprawę, przygotowywaną na derby z Górnikiem Zabrze.

– Prosimy o hojność, by choreografia okazała się najlepsza w historii klubu z Gliwic – apeluje stowarzyszenie. – Sobotnia strefa kibica zostanie ulokowana od strony sektora kibiców gości. Apelujemy o dobrą frekwencję. Pamiętajmy, że tylko w ten sposób możemy utrzeć nosa tym, którzy próbowali zamknąć nam usta w dopingu – dodają kibice Piasta.

W organizacji strefy kibica pod stadionem pomógł klub.

Więcej o sprawie: Mecz Piasta z Widzewem zobaczy tylko 1000 kibiców

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
11 lat temu

haha.Panowie policjanci i co teraz bedzie bezpieczniej???.Kpicie z obywateli w zywe oczy.POPIEARM KIBICÓW PIASTA I KLUB

rychu
rychu
11 lat temu

Dzisiaj ok. godz. 16 na jasnogórskiej czekało 7 wozów z policją, już się szykują. Było ich więcej jak na mecze z gieksą i zawiszą.

pg
pg
11 lat temu

Czy podczas kolejnego czwartkowego spotkania z prezydentem , moge prosic redakcje o zadanie pytania dot. ostatnich zakazow policyjnych na stadionie w Gliwicach ?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI