Modowe szaleństwo w Forum trwa! Hello! Trendy’23

Konkursy dla entuzjastów mody, warsztaty projektowania odzieży oraz stałe inspiracje wiosennymi stylizacjami publikowanymi na Facebooku to działania jakie się odbywają w Centrum Handlowym FORUM w ramach kampanii HELLO! Trendy’23. Zabawa markami FORUM trwa na całego i jeżeli chcecie wygrać zaproszenie na specjalny, majowy pokaz Tomasza Ossolińskiego w Katowicach to na facebookowym profilu centrum trwa jeszcze konkurs na moodbord.

Jeżeli uwielbiasz bawić się modą i ciągle szukasz nowości oraz oryginalnych połączeń to ten konkurs jest dla Ciebie. Można w nim wygrać zaproszenia na specjalny pokaz z okazji 30-lecia pracy artystycznej, jednego z najlepszych polskich projektantów, Tomasza Ossolińskiego, który jest również przewodniczącym komisji konkursowej. Zadanie polega na stworzeniu moodboard’u, będącego inspiracją do zaprojektowania kreacji. Konieczne jest użycie dodatków występujących u najemców CH FORUM, np. dodatków biżuteryjnych, obuwia i akcesoriów, takich jak: torebki, zegarki czy paski, itp. Wymiary moodboard’a to format B-2, układ w pionie 50x70cm. Prace te będą wyeksponowane w Centrum Handlowym FORUM podczas specjalnej wystawy dlatego powinny być przygotowane na sztywnym podkładzie piankowym lub kartonowym. Zdjęcie pracy należy opublikować w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage CH FORUM, a sam moodboard dostarczyć lub wysłać do gliwickiego centrum. Ci, którzy zdecydują się przywieźć konkursowe prace osobiście mamy zaproszenia z voucherami na słodki poczęstunek w naszej wyjątkowej kawiarni Mount Blanc – Pijalnie Czekolady. Konkurs trwa do 25 kwietnia 2023 r. do godziny 23:59. Adres do wysyłki prac: FORUM Gliwice Sp. z o.o., ul. Lipowa 1, 44-100 Gliwice, z dopiskiem: „II piętro, dyrekcja”. Zasady konkursu znajdziecie tu: https://www.facebook.com/chforumgliwice, a więcej szczegółów w regulaminie na: www.forumgliwice.pl.

– To kolejny konkurs do jakie zapraszamy klientów FORUM. Wcześniej wykonywali i pokazywali nam swoje pomysły na stylizacje inspirowane wiosennymi trendami. Teraz zapraszamy na facebookowy profil, by zobaczyli jakie propozycje zestawów dla kobiet, mężczyzn i dzieci na wiele okazji przygotowano w naszych sklepach i salonach. Zdecydowanie ta wiosna upływa nam na zabawie modą proponowaną przez nasze marki i widzimy, że Was to inspiruje – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Ujęcia i filmy z sesji wykonanych w sklepach i salonach Centrum Handlowego FORUM to feeria propozycji na nowy wygląd oraz modowych rozwiązań, które można zastosować w całości. Styliści i wizażyści projektujący kampanię „Hello! Trendy’23” pracujący nad zestawami dla klientów zadbali o każdy szczegół. Wystarczy podglądać te propozycje tutaj: https://www.facebook.com/chforumgliwice, wybrać i kupować w sklepach i salonach CH FORUM.


Kampanię „Hello! Trendy’23” 11 marca otwierał osobiście Tomasz Ossoliński, który tego dnia w Cinema City w CH FORUM zaprosił klientów na film dokumentalny o swojej pracy „ Before the show” oraz warsztaty projektowania przygotowane wspólnie z Katedrą Wzornictwa Akademii Śląskiej w Katowicach.

To dopiero początek modowych inspiracji w tym roku! Bawcie się modą z CH FORUM
thumbnail Screenshot at ..
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI