r e k l a m a


Na Rynku znów będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Miasto szuka kupców

To już pewne: w listopadzie i grudniu na Rynku po raz kolejny pojawi się Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Pomóż nam stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę – artystom i kupcom oferujemy domki handlowe.

Udekorowany świątecznymi ozdobami Rynek wygląda magicznie. Przez cały tydzień na stoiskach można znaleźć pomysły na prezenty pod choinkę albo zjeść coś pysznego. W soboty i niedziele Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy roi się od ludzi – są koncerty, spektakle i konkursy.

Artyści i kupcy, którzy chcą włączyć się w organizację Gliwickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, do 3 października mogą wysyłać zgłoszenia. Ceramika artystyczna, wyroby regionalne, ozdoby choinkowe, ale też bożonarodzeniowe jedzenie i napoje – przekonaj nas, że wpasujesz się na swoim stoisku w świąteczny klimat.

Organizator Jarmarku, Miasto Gliwice, zapewnia domki handlowe i zaplecze sanitarne. Wysokość opłaty targowej będzie zgodna ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic. Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 21), pocztą na adres Wydziału Kultury i Promocji Miasta UM w Gliwicach oraz mejlowo na skrzynkę [email protected]. Do zgłoszenia trzeba dołączyć wypełniony formularz.

Więcej informacji oraz kartę zgłoszenia wystawcy można znaleźć TUTAJ.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI