r e k l a m a


Na tych ulicach w Gliwicach będą utrudnienia

W rejonie skrzyżowania ulic Żeromskiego i Kasprowicza – ruszają dziś prace przy budowie przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Na czas robót jezdnia zostanie częściowo zajęta. Możliwe utrudnienia w ruchu pojazdów.

Z kolei budowa przyłącza sieci ciepłowniczej utrudni ruch pieszych wzdłuż ulicy Poezji. Poruszać się oni będą specjalnie przygotowaną przez wykonawcę prac – kładką.

Kolejne utrudnienia dla pieszych w przyszłym tygodniu czekać będą na ulicy Łabędzkiej, gdzie w rejonie posesji nr 20 rozpoczną się prace przy budowie przyłącza wodociągowego, kanalizacji i na koniec zjazdu. W tym miejscu od 10 czerwca piesi będą przekierowani na chodnik znajdujący się po drugiej stronie ulicy. Podobna sytuacja następnego dnia (11 czerwca) w rejonie Dworskiej i Owczarskiej. Tego samego dnia na ulicy Kormoranów budowa zjazdu spowoduje wyłączenie z ruchu pieszego części chodnika. Przejście drugą stroną ulicy.

Natomiast już od najbliższej niedzieli – 9 czerwca – na potrzeby filmowców – wyłączone z możliwości parkowania zostaną dwie zatoki postojowe przy ulicy Kozielskiej, na wysokości kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI